-12%

Telefon-Video Kamere Hik Vision

146.00 129.00

Shto ne listen e deshirave
Shto ne listen e deshirave

Përshkrim

Telefon Vizioni Hik Vision Video

7 inç

komunikon falas komunikimin me video intercom

mbështesin monitorimin e stacionit të dyerve dhe kamerës së jashtme analoge

zhbllokim i largët

instalim i përshtatshëm

Quick Navigation
X
×
×

Shporta