-10%

Skuter Elektrike PROFESIONAL X CB048X

489.00 439.00

Shto ne listen e deshirave
Shto ne listen e deshirave

Përshkrim

Skuter Elektrike PROFESIONAL X CB048X

Karakteristikat
E-skuter i llojit të produktit
Skuter elektronik i llojit të automjetit
Aplikim në natyrë
Maksimumi i intervalit 12-15 km, deri në 30 km (në varësi të stilit të drejtimit)
Fuqia maksimale 250 vat
Maksimumi Shpejtësia 24 km / orë
Viti model 2019
Madhësia e rrotës (inç) 8 inç
Maksimumi ngarkesa 120 kg
Shfaq po
Shpejtësia po
Ndërprerja automatike po
Shockproof po
Funksionimi i funksionimit të baterisë
Lloji i baterisë jon litium
Kapaciteti i baterisë 7800 mAh
Koha e ngarkimit sipas prodhuesit 2-3 orë,
Konsumi i energjisë në funksionim 250 vat
Treguesi i gjendjes së baterisë po
splashproof po
Ndriçimi po
Sistemi elektronik i frenimit (para); Frena e diskut (e pasme)
Numri i rrotave 2
Qëndroni po
Madhësia e gomave të gomave: 8.5 ” (para dhe pasme); Gomat e mjaltit (para); Goma pneumatike (të pasme)
Karakteristika të veçanta përfshirë mekanizmin e palosjes; Ekran dixhital me ekran të shpejtësisë; Statusi i baterisë dhe mënyra e shpejtësisë
Helmetë e detyrueshme e rekomanduar
Material prej alumini dhe çeliku
Ngjyra: E zezë
Thellësia 1160 mm
Lartësia 180 mm
Gjerësia 1050 mm
Pesha 13 kg
Fushëveprimi i e-skuterit të furnizimit, furnizimi me energji elektrike, udhëzimet e funksionimit
Dimensionet e paketimit (WxHxD) (cm) 112 cm / 15.3 cm / 51.8 cm
Eko-miqësore po
Informacioni ligjor Nuk është aprovuar për përdorim në rrugë publike. Ju lutemi vini re rekomandimin e moshës dhe udhëzimet e sigurisë së prodhuesit.
Numri i pjesës së prodhuesit CB048X
lartësi

Quick Navigation
X
×
×

Shporta