-8%

Skuter Elektrik City Blitz

590.00 539.99

 

Shto ne listen e deshirave
Shto ne listen e deshirave

Përshkrim

Skuter elektrik

ngjyra zeze

Me një kohë ngarkimi prej vetëm 2-3 orësh dhe një motor 250 vat, ju mund të vozisni deri në 15 km me BIKE-SCOOTER. Falë gomave pneumatike, ajo shtrihet jashtëzakonisht mirë në rrugë. BIKE SCOOTER është natyrisht i palosshëm, gjë që e bën atë të përsosur për udhëtime. Korniza e aluminit gjithashtu e bën BIKE-SCOOTER jashtëzakonisht të lehtë me vetëm 13 kg. E-skuteri është i pajisur me frena disku (para dhe pas), dritat e përparme dhe të pasme, shalën e rregullueshme,dhe një ekran dixhital.

transporti falas

Quick Navigation
X
×
×

Shporta