-14%

Shisha vape smok mag baby kit

99.00 85.00

Shto ne listen e deshirave
Shto ne listen e deshirave
Kategori:

Përshkrim

Përshkrim
SMOK MAG Kit 50W TC Starter With Tank Baby TFV12 Baby Prince

Mirëseardhjen ngrohtësisht një anëtar të ri të familjes Mag, Mag Baby, i cili është një mod i vërtetë i dobishëm dhe i hollë i dorës, duke sjellë një përvojë të pashembullt të vërtetë në jetën tuaj të vaping. Everydo gojë e re vetëm godet sythin tuaj të shijshëm dhe asnjë goditje e vetme nuk humbet objektivin e saj. Ndjenjë e rehatshme e duarve, cilësi e shkëlqyeshme dhe aromë e përsosur e bëjnë fëmijën Mag më të shquar, duke dhënë një re dhe shije të pakrahasueshme. Shtë e pajisur me rezervuarin më të ri TFV12 Baby Prince, i cili ka një kapacitet prej e-lëngut 4.5ML dhe sistem të qetë të rrjedhës së ajrit. Plumbat e ngarkuar, ejani dhe tregoni çdo goditje! Risi vazhdon të ndryshojë përvojën e vaping!

 

Karakteristikat MAG Baby:

Madhësia: 61.37x46x27mm
Fuqia e Prodhimit: 1W-50W
Rryma e gatishmërisë: <400uA
Tensioni i daljes: 0.5V-9.0V
Gama e rezistencës: 0.1Ω-2.5Ω (VW) / 0.05Ω-2Ω (TC)
Gama e temperaturës: 200 ℉ – 600 ℉ / 100 ℃ – 315

Quick Navigation
X
×
×

Shporta