-24%

Shisha vape smok alien kit

86.00 65.00

Shto ne listen e deshirave
Shto ne listen e deshirave
Kategori:

Përshkrim

Përshkrim
Kit SMOK Alien 220W

Smok Alien 220W Mod IVapeuk është një model i fuqishëm, jashtëzakonisht i vogël, i gjithanshëm i kutisë (85 mm x 44mm x 28.4 mm) që nxjerr një 220W jashtëzakonisht të madhe. Rezervuari rrezatues TFV8 Baby Beast ka një plan të lartë mbushjeje, të papërshkueshëm nga uji. Pushtimi është i plotë!

Smok Alien është i përbërë nga Alloy Zinc me shtresa të fibrës së karbonit, dizajn unik me linja ari ose të kuqe rrethojnë me një ekran të madh OLED me port USB, butona të rregullueshëm dhe prodhim maksimal të energjisë 220W, Alien siguron dy mënyra të ndryshme “mode Watt” (për cloud ndjekje) & “Mënyra e temperaturës” (për aromë të madhe)

Vape Kit Smok Alien 220W TC, e cila përfshin Smoktech Alien TC Box Mod dhe Baby TFV8 Tank. gjashtë ngjyrime unike të arritshme, maksimumi i rendimentit deri në 220 watts, bllokim i forcës sa më i ulët se 0.06ohm, kthesa e formës së guaskës së modës së jashtme është e qetë, e konsoliduar e portit USB, njësia e re e avullit të jashtëm me ekranin e madh OLED, duke perusuar në mënyrë efektive të dhëna vaping. ekrani do t’ju tregojë jetëgjatësinë e baterisë, bllokimin e lakut, banakun e fryrjes dhe vatrën etj. anën e njësisë së jashtme të tymit me kapje të jashtëzakonshme të flakës si kuti h-privatë. kontrolli i ri i kontrollit të temperaturës mod vape plan i konsoliduar i kapjeve të kapaciteteve, UP / DOWNHIT kapja, porti USB, çelësi i zjarrit dhe ekrani OLED janë bashkuar mirë, zona praktike është gjithnjë e më e dobishme për të punuar. kontrolluar nga 2pcs 18650 bateri, vapat mund të zgjedhin mënyrat VW ose TC, mënyra e kontrollit të temperaturës mund të përmirësojë konsistencën dhe shijen e secilës puçër, mënyra VW është ideale për ndjekjen e reve. rezervuari për fëmijë TFV8 është më i vogël se zakonisht tanki përbindësh i formës së zakonshme, mund të mbajë lëng 3ml, bazë me hapje fleksibël të tanishëm të erës së tanishme, vapat mund ta ndryshojnë atë në mënyrë të pafalshme. konfigurimi i lëngut të lartë të konfigurimit të lëngut mund të injektojë në mënyrë efektive shtrydhjen e ujit. paketa e re e smok tape vape do të japë avull të madh në re, avancimi vazhdon të ndryshojë njohuritë e avullimit.

Quick Navigation
X
×
×

Shporta