-18%

Shisha vape priv m17

48.00 39.50

Shto ne listen e deshirave
Shto ne listen e deshirave
Kategori:

Përshkrim

Rreth këtij produkti
MBAJENI LARG FËMIJËVE. NNDESHT: Shpëlaj gojën. N ONSE L SKKUR: Lani me shumë sapun dhe ujë. Thirrni një Qendër POISON ose një doktor / mjek nëse ndiheni mirë. Për të shmangur rrezikun e zjarrit, dëmtimit dhe / ose dëmtimit të produktit tuaj E-cigare ose pronë tjetër, ngarkoni vetëm pajisjen tuaj E-cigare me pajisjet e parashikuara në çantën tuaj, ose me pajisje shtesë të pajtueshme.

Priv M17 vjen me Priv M17 mod dhe rezervuari Stick 17MM. Ky mod është i dizajnuar në mënyrë ergonomike, i hollë, por ka një dizajn unik, duke ju dhënë një pamje të rehatshme të duarve. Me baterinë e integruar 1200mAh, mod mund të jetë shumë i qëndrueshëm. Përveç kësaj, ajo ka një çelës të madh lateral zjarri, i cili mund t’ju ofrojë operacione më të përshtatshme. Rezervuari Stick 17MM ka kapacitet 2ml, dhe mbështjellja e përfshirë Stick M17 është ndeshja perfekte e rezervuarit të Stick 17MM, të dyja mund të ndihmojnë në prodhimin e një fuqie të pabesueshme të avullimit. Risi vazhdon të ndryshojë përvojën e vaping! .
Mbështjellje zëvendësimi të disponueshme mbështjellje privati ​​M17 prej tymi 1970610.
Ruani në një vend të freskët, të thatë, të ajrosur mirë. Temperatura e rekomanduar e ruajtjes: 0 ° C deri 25 ° C.
Përfshinë: 1x Priv M17 Mod, 1x Stick 17 MM Tanke (2ml), 1x Stick M17 0.6ohm spirale të dyfishtë (para-instaluar), 1x Stick M17 0.6 mbështjellje të dyfishtë, 1x Tub qelqi për zëvendësim, 1x USB Kabllo. Manuali i përdorimit 1x, Pjesët rezervë.
EAN: 6940695611805.

Quick Navigation
X
×
×

Shporta