-11%

Shisha vape ijust3

55.00 49.00

Shto ne listen e deshirave
Shto ne listen e deshirave
Kategori:

Përshkrim

Seria iJust ka mbetur një e preferuar e fortë me vapat, Eleaf iJust 3 mbart një prejardhje mbresëlënëse.

Me një bateri të madhe të brendshme 3000mAh, iJust 3 është një prizë e vërtetë dhe luani nën-ohm e-cig. Duke shfaqur teknologjinë e re të kokës atomizues neto / multihole, është një e-cig e krijuar për krijimin e aromës dhe reve të mëdha avulli.

Përfunduar nga rezervuari ELLO Duro, iJust 3 është ideal për vaper që duan të krijojnë re të mëdha avulli pa pasur nevojë të rregullojnë asnjë cilësim.

Quick Navigation
X
×
×

Shporta